Jsme tu stále pro vás

SDÍLET

contact

Posledních několik týdnů bylo pro nás všechny opravdu těžkých, proto bych rád začal tuto zprávu tím, že Vám a Vašim blízkým posílám vřelé pozdravy, přeji pevné zdraví a duševní pohodu.

Myslím především na ty, kterých dotkla nemoc COVID-19 a přeji jim rychlé uzdravení. Rád bych také vyjádřil obdiv zdravotníkům a všem, kteří se starají o nemocné po celém světě. Solidarita a obrovská míra spolupráce mezi lidmi, s jakou se všichni proti pandemii stavíme, mě naplňuje nadějí na lepší zítřky.

Mnoho podniků čelí kvůli současné situaci výzvám, na které nebyly připraveny. Chceme Vás ujistit, že v Revolgy uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám pomohli tyto situace zvládnout.

Pomáháme našim zákazníkům a partnerům zůstat v kontaktu.

Mnoho firem a institucí nově potřebuje pracovat na dálku. Potřebují spolehlivé řešení, které jim poskytne vzdálený přístup k jejich infrastruktuře a všem nástrojům, které umožňují spojení s jejich týmem a efektivní spolupráci online.

G Suite, Google Cloud Platform a Amazon Web Services jsou nejlepší produkty na trhu, které umožňují a aktivně podporují práci na dálku a finanční flexibilitu.

Během této nelehké doby Vám můžeme poskytnout:

  • Zdarma konzultace a podporu v procesu change managementu až do konce června, pokud se rozhodnete migrovat na G Suite, GCP nebo AWS cloud.

  • Prodloužení zkušební verze G Suite pro nové zákazníky (za určitých podmínek)

  • Pomoc s aktivací a nastavením G Suite Edu pro všechny školy a univerzity. Chceme Vám usnadnit pokračování výuky v co nejvyšší kvalitě i za odlišných podmínek. Pokud Vás nabídka pro školy zaujala, neváhejte nás kontaktovat na edu@revolgy.com

  • Bezplatné konzultace ohledně využití cloudové infrastruktury. Též nabízíme zdarma po dobu 90 dní vybrané služby Google Cloud Platform a AWS.

Společně s našimi partnery jsme přijali opatření, která zajišťují pro naše klienty nepřetržitý chod služeb.

Velmi úzce spolupracujeme se společností Google a Amazon, abychom zajistili všechny potřeby našich zákazníků a poskytli jim podporu ve všech oblastech, kde jsou naši expertní zaměstnanci třeba. Kontinuita Vašeho podnikání a pracovních činností zůstává stále naší hlavní prioritou.

Chápeme, jak je důležité během této doby udržovat všechny Vaše systémy v provozu. Bez ohledu na situaci jsme stálé zavázáni dodržovat všechny naše smluvní dohody (SLA).

Naši pracovníci zákaznické podpory jsou tu stále pro Vás, nic se nezměnilo. Bohužel kvůli zvýšeným nárokům na poskytovatele globálních cloudových služeb může trvat déle, než budou reagovat na Vaše dotazy. Obzvlášť pokud se jedná o situace, kdy problém vyžaduje eskalaci na společnost Google nebo AWS. Žádáme Vás o porozumění a ujišťujeme Vás, že na všechny Vaše otázky odpovíme co nejdříve.

Podpora náleží i našemu týmu.

V Revolgy jdeme příkladem, jak může online spolupráce fungovat. Díky cloudovým technologiím a nástrojům od společnosti Google a AWS, které sami denně využíváme, bylo velmi jednoduché přesunout celý náš tým z kanceláře a umožnit jim pracovat z domova. Veškerý chod naší společnosti jsme přesunuli plně online. To znamená, že celý náš tým je tu stále pro Vás a nadále pro Vás bude oporou - nehledě na to kde jste Vy, nehledě na to, kde jsme my.

Společně to zvládneme.

Současná doba je připomínkou, že podobné výzvy můžeme překonat pouze tím, že spojíme síly. Revolgy je tu pro Vás a uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vás podpořili. Neváhejte se nám ozvat na ask@revolgy.com či +420 224 933 919.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,

Bohuslav Dohnal, zakladatel Revolgy