Obdrželi jsme ocenění AWS Consulting partner roku 2020

SDÍLET

V Revolgy dnes slavíme! Amazon Web Services (AWS) ocenil náš tým cenou “Konzultační partner roku 2020 pro region střední a východní Evropy”. A to už je nějaký důvod k oslavám.

“Jsme nadšeni, že nás AWS vnímá jako důležitého hráče pro CEE region. Díky patří především týmu Revolgy a našim zákazníkům. Interní týmy mají hluboké znalosti AWS platformy, které jen potvrzují získanými certifikáty a tisíci spokojenými zákazníky po celé Evropě.”

Miroslav Vlasák, CEO Revolgy

Img

Jak jsme si tuto cenu zasloužili? A co to pro nás v praxi znamená?

AWS každý rok oceňuje partnery, kteří se významně podílejí na pomoci společnostem v jejich inovacích a budování IT řešení na AWS. Vítěz je pak vybrán na základě několika faktorů, např. na prokázané technické odbornosti týmu a pozitivní zpětné vazbě u zákazníků, výnosů na trhu atd. V Revolgy jsme se do partnerské sítě připojili v červnu 2018 a za tu dobu jsem společně s AWS pomohli mnoha společnostem proměnit jejich IT infrastrukturu a aktivně využívat cloudová řešení. Otisk práce našeho týmu najdete ve firmách od jižního Balkánu až po pobaltské státy.

Img

Kterým firmám jsme s cloudem pomohli a jak?

Purple Technology jsme pomohli přemigrovat veškeré “mikroservisy” do Docker kontejnerů a Kubernetes (EKS). Zároveň jsme do nové platformy postavené na AWS integrovali CI/CD za použití GitHub a CircleCI pipeline. Do hry jsme zapojili také Helm. Celé nám to trvalo méně než 3 měsíce.

Známá zabezpečovací společnost Jablotron s námi prošla úplným kulturním převratem. Jejich chápání IT a také často skloňovaného DevOps se úplně změnilo. Na základě této změny a našich doporučení jsou nyní schopni plánovat a realizovat celkovou strategii v oblasti IT infrastruktury na několik let dopředu.

„Revolgy vnímáme jako klíčového a dlouhodobého partnera pro AWS. Osobně si moc vážím vzájemné spolupráce, a toho, jak do ní naskočili, a jak bez jakéhokoliv zaváhání přijali naši otevřenou kulturu.”

Ladislav Novák, CTO Jablotron Cloud Services

Ocenění a partnerství s AWS ovšem není jen o zákaznících a projektech. Jsme také opravdoví cloud-native fanoušci a pravidelně sdílíme naše zkušenosti s komunitou na meetupech a konferencích.

Img

Důležitou součástí tohoto společného úspěchu je také náš interní tým - cloud inženýři a architekti, tým obchodníků či “customer success tým”. Jejich zapálení a nadšení pro cloudová témata je neuvěřitelné - Díky!

Děkujeme AWS za toto ocenění, jsme opravdu potěšeni! 🧡

Tým Revolgy